O firmie

Wspieramy technologię

WSPIERAMY PRZEMYSŁ I TECHNOLOGIĘ W ŚWIECIE “FLUID TECHNOLOGY”

Specjalizujemy się w serwisowaniu maszyn w zakresie eksploatacji płynów obróbkowych emulgujących i nieemulgujących.

Optymalizujemy gospodarkę tymi środkami, zapewniając ich wielomiesięczną eksploatację, przy jednoczesnym osiąganiu najlepszej jakości wykonywanych operacji.

Fachowo doradzamy w zakresie utrzymania jakości i stabilności procesów obróbki, a przede wszystkim dbamy o podnoszenie bezpieczeństwa i komfortu pracy pracowników oraz eksploatacji maszyn i narzędzi.

Ukierunkowując się na sprawną, podstawową diagnostykę, bezpośrednio u klienta na danej linii technologicznej, jesteśmy przygotowani technicznie i merytorycznie.

ANALIZUJEMY

Firma dysponuje nowoczesną aparaturą kontrolno-pomiarową, dziesiecioletnim doświadczeniem, wiedzą merytoryczna i praktyczną oraz współpracuje z wyspecjalizowanymi w analizach i diagnostyce dla przemysłu, laboratoriami zewnętrznymi, by kompleksowo i fachowo prowadzić obsługę i doradztwo dla przemysłu w świecie „Fluid Technology”.

Prowadzimy kontrolę parametrów fizyko-chemicznych wszystkich środków chemii przemysłowej, tak by klient zawsze otrzymywał  produkty o powtarzalnej jakości. To pozwala uniknąć oszustw i przekłamań w jakości produktów na linii dystrybutor-konsument.

Znamy produkty wiodących producentów na polskim rynku.

Prowadzimy renegocjację cen i warunków sprzedaży. Profesjonalnie układamy zakres obsługi serwisowej, prowadzonej przez dostawców środków smarnych.

Poprzez wnikliwą analizę przyczynowo-skutkową popartą oczekiwaniami klienta, korygujemy proces w każdym „ogniwie” cyklu technologicznego.

Skuteczne rozwiązania

SZUKAMY SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ

Posiadając wiedzę z zakresu technologii produkcji oraz składu chłodziw, smarów, środków myjących i dezynfekujących, proponujemy skuteczne rozwiązania. Radzimy, jak uniknąć nawrotów niekorzystnych zjawisk a mobilność i pełna dyspozycyjność firmy, pozwala natychmiast reagować na sytuację zagrażającą ciągłości procesu technologicznego u klienta.

Ponad to, prowadzimy badania w zakresie optymalizacji procesu obróbki wibrościernej, tak by obniżyć zużycie kształtek tworzywowych, dostępnych na rynku europejskim oraz chemii stosowanej w procesie. Zminimalizować niekorzystne zjawiska w procesie takie jak pienienie czy nieprzyjemny zapach cieczy w obiegu zamkniętym.

Prowadzimy badania w zakresie alternatywnych rozwiązań, by ograniczyć wibracje podczas pracy pilnikarek pneumatycznych.

Nasze laboratorium technologiczne opracowuje receptury specjalistycznych, wodorozcieńczalnych środków smarnych oraz preparatów myjących i antykorozyjnych dla różnych obszarów przemysłowych.

DOBIERAMY TECHNOLOGIĘ UZDATNIANIA WODY

Swoje usługi w zakresie analizy i doboru technologii uzdatniania wody, kierujemy zarówno dla przedsiębiębiorstw i klientów indywidualnych. Z naszą pomocą poprawisz higienę w swojej kuchni, łazience i przedsiębiorstwie. Woda w twoim kranie w pracy czy w domu, będzie bezpieczna! Będziesz mógł korzystać w pełni z motta :

” W wodzie uwięzione jest Twoje życie!

Chcesz je uwolnić?

Weź kubek i odkręć kran…!

Codziennie smakuj życia! “

 

DSC_6364dok

Obszar naszego działania

Obszar działania tools_chem

 

Dlaczego warto z nami współpracować

Korzyści

Oto korzyści jakie wynikają ze współpracy z naszą firmą wyspecjalizowaną w „Fluid Management”

  • Ekonomiczna eksploatacja maszyn, narzędzi, chłodziw oraz innych lubricantów i detergentów.
  • Brak przykrych zapachów, mydlanych osadów i brudu w maszynach.
  • Poprawa warunków i higieny pracy operatorów oraz dyscyplina pracowników w zakresie utrzymania czystości.
  • Poprawia wizerunku obszaru odpowiedzialności kadry zarządzającej produkcją.
  • Bezpieczna i profesjonalna obsługa. Szkolenia tematyczne dla operatorów.
  • Optymalizacja czasu przestojów maszyn.
  • Stabilizacja procesów ( powtarzalność wymiarów detali).
  • Kontrola reakcji (korozja i inne niepożądane zjawiska) z materiałem obrabianym.
  • Lepszy stan techniczny maszyn.

 

Odpowiednio zorganizowane działania Naszej firmy  u klienta, mogą skutecznie obniżyć miesięczne zużycie chłodziw i preparatów do mycia o 20% – 30%