Tkaniny i włókniny przemysłowe. Czyściwa. Konfekcja przemysłowa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tkaniny  i włókniny przemysłowe różnorodnego zastosowania:

 • do procesów filtracji- w metrażu i szyte na miarę wg. indywidualnych rozwiązań techniczno-technologicznych,
 • do mycia i czyszczenia,
 • pokrowce ochronne i torby przemysłowe,
 • do pakowania, przechowywania, archiwizacji,
 • bardzo praktyczne, wielofunkcyjne zawieszki i etui magnetyczne na etykiety oraz dokumenty produkcyjne,
 • do innych, indywidualnych potrzeb dla przemysłu, usług, handlu, hotelarstwa, gastronomii i klienta indywidualnego.

 

 

Doradzimy, wykonamy projekt, zrealizujemy zamówienie

Wasze zadowolenie. Nasza satysfakcja

 Czyściwa przemysłowe

W swojej działalności wykorzystujemy bardzo chłonne, wytrzymałe mechanicznie i wydajne czyściwa z materiałów naturalnych i syntetycznych, w rolkach, które można zamocować w wygodnym i poręcznym miejscu. To pomaga w organizacji pracy i utrzymaniu porządku. Można je prać dowolnym detergentem i używać wielokrotnie [nie dotyczy przemysłu spożywczego, laboratoriów, aptek, zastosowania medycznego].

Czyściwa, ze względu na skład materiału z którego są wykonane, odznaczają się bardzo niskim współczynnikiem pylenia tkaniny więc można je bezpiecznie stosować do czyszczenia szkła, luster, elementów przed procesem malowania i lakierowania, w laboratoriach oraz w przemyśle spożywczym. Czyściwa posiadają Certyfikat LGA biodegradowalności produktu więc po zużyciu można je wyrzucić do „odpadów mokrych” oraz posiadają Certyfikat ISEGA dopuszczenia do kontaktu z żywnością. Ich utylizacja jest znacznie tańsza niż utylizacja szmat i ścierek bawełnianych.

Czyściwa fotka na WWW-1

 • AGEWA MW 110

Czyściwo wykonane z gęstej, zwartej mikrowłókniny, o miękkiej strukturze, odporne termicznie. Po zwilżeniu wodą nie kurczy się i nie topi, wytrzymuje kontakt z gorącymi powierzchniami do temperatury 350 0C. Znakomicie wchłania wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki.

 

 • AGEWA 288; AGEWA 255; AGEWA 256

Czyściwa celulozowo-poliestrowe, szorstkie, perforowane, odporne termicznie o wysokiej gramaturze. Po zwilżeniu wodą nie kurczą się i nie topią, wytrzymują kontakt z gorącymi powierzchniami do temperatury 350 0C. Bardzo dobre właściwości czyszczące. Znakomicie wchłaniają wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki.

 

 • AGEWA 245; AGEWA 246

Czyściwa wiskozowo-poliestrowe, perforowane, o miękkiej i delikatnej strukturze. Szybko schnące, bardzo chłonne i wytrzymałe mechanicznie. Znakomicie wchłaniają wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki. Nie nadają się do „wycierania do sucha”, znakomicie nadają się mycia i czyszczenia.

 

 • AGEWA BA 11; AGEWA BA 152; AGEWA 204

Czyściwa wiskozowe, gładkie [dziurkowane] o miękkiej i delikatnej strukturze. Chłonne i wytrzymałe mechanicznie. Szerokiego zastosowania. Nie nadają się do „wycierania do sucha”. Znakomicie wchłaniają wodę, tłuszcz, smar woski, rozpuszczalniki.

 

 • AGEWA 261; AGEWA 262; AGEWA 264

Czyściwa celulozowo-poliestrowe, gładkie o sztywnej strukturze. Chłonne i wytrzymałe mechanicznie. Szerokiego zastosowania. Zalecane do „wycierania do sucha”. Znakomicie sprawdzają się do czyszczenia szkła, luster, powierzchni przed malowaniem, lakierowaniem. Znakomicie wchłaniają wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki.

 

 • AGEWA 270; AGEWA 271; AGEWA 273

Czyściwa celulozowo-poliestrowe, krepowane o miękkiej i delikatnej strukturze. Chłonne i wytrzymałe mechanicznie. Szerokiego zastosowania. Zalecane do „wycierania do sucha”. Znakomicie sprawdzają się do czyszczenia szkła, luster, powierzchni przed malowaniem, lakierowaniem. Znakomicie wchłaniają wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki.

 

 • AGEWA 200; AGEWA 201; AGEWA 202

Czyściwa celulozowe, krepowane o miękkiej i delikatnej strukturze. Chłonne i wytrzymałe mechanicznie. Szerokiego zastosowania. Zalecane do „wycierania do sucha”. Znakomicie sprawdzają się do czyszczenia szkła, luster, powierzchni przed malowaniem, lakierowaniem. Znakomicie wchłaniają wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki.

 

 • AGEWA 203

Czyściwo wykonane z syntetycznej włókniny o miękkiej i delikatnej strukturze. Chłonne i wytrzymałe mechanicznie. Szerokiego zastosowania. Sprawdza się jako mata chłonna w warsztatach i magazynach. Znakomicie wchłania wodę, tłuszcz, smar, woski, rozpuszczalniki.